FITLINE PREMIUM

Fitline Premium – це ексклюзивна лінія натуральних вітамінів, мінералів, спортивного харчування та косметики преміум-класу від відомої німецької компанії PM-International AG. Це один з найбільших в Європі виробників преміальної, високоякісної і натуральної продукції для здоров’я, краси і спорту. Головна особливість PM-International AG – Міжнародна наукова рада, до якої входять 350 вчених, 150 з яких доктори наук. Вони розробляють високоефективні продукти додаткового харчування (вітамінно-мінеральні комплекси серії Fitline Premium), продукти для регулювання ваги, спортивне харчування та косметику по догляду за шкірою преміум-класу на основі інноваційних технологій. Компанії PM-International AG належить найбільший в Європі логістичний центр, а продукцію виробляє найбільша європейська фабрика зондового харчування Nutrichem Diat p Pot, Німеччина. За оцінками незалежних експертів, компанія PM завдяки своїм дослідженням і науковим розробкам випереджає конкурентів на 15 років і є світовим лідером за ефективністю, якістю і безпекою продукції. Компанія має патенти не тільки на самі продукти, але і на ключову свою концепцію NTC (Nutrient Transport Concept – концепція транспортування поживних речовин). NTC – забезпечує максимально швидке, повноцінне і найбільш ефективне засвоєння організмом поживних речовин на клітинному рівні.

Fitline Premium працює всередині і зовні!

Замовити продукцію FitLine в Україні

Переваги Fitline Premium

  • Омолодження кишкової мікрофлори.
  • Швидке засвоєння поживних речовин.
  • У складі продуктів – комбінація натуральних біологічно активних речовин.
  • Виділені з’єднання біологічно активних речовин.
  • Оптимальний pH.
  • Чітко визначена кількість інгредієнтів.
  • Спеціальне міцелоутворення жиророзчинних вітамінів забезпечує в 5 разів більш швидку і ефективну абсорбцію біологічно активних речовин в порівнянні з пігулками або капсулами.

Багато відомих спортсменів зі світовим ім’ям, а також люди, які стежать за своїм здоров’ям, займаються спортом, або ж відновлюються після того, як перехворіли на covid-19, знають переваги продуктів серії Fitline Premium. Гідно оцінити їх змогли вже й українці.

Вибирайте якість! Будьте здорові!

Ви щойно додали цей товар у корзину: