GOO.N

Підгузки Goo.N обирають за дбайливе ставлення до шкіри малюка

Підгузки Goo.N (японською мовою «Гун» означає «рости») – це марка японської компанії Daio Paper. Працює з 1943 року і на сьогоднішній день це одна з найбільших фірм Японії з виробництва паперової продукції, починаючи від будівельного картону і закінчуючи дитячими одноразовими підгузками. Вироби під брендом Goo.N належать до преміум-класу. Вони відрізняються високою якістю і користуються великим попитом як серед японських батьків, так і в усьому світі. Україна не виняток.

Продукція Goo.N – комфорт для дитини, спокій для батьків!

Одноразові підгузки та трусики-підгузки Goo.N дуже м'які, гладкі і ніжні, так як виготовлені зі спеціального найменшого фіброволокна. По всій поверхні підгузків і трусиків розташовані мікропори, які вільно пропускають повітря в обох напрямках, за рахунок цього вони і «дихають». Поглинаючий шар підгузків і трусиків Goo.N просочений натуральним вітаміном Е, тому вони підходять малюкам з дуже чутливою шкірою, схильною до алергії. Гуни запобігають і появі подразнень, пітниць і попрілостей.

Підгузки Goo.N щільно, водночас ніжно облягають тіло малюка, м'які гумки не допускають протікань, при цьому не здавлюють і не сковують рухів, вони стискаються і розтягуються слідом за рухами дитини.

Як і в інших підгузках преміум сегменту, у Гунів є індикатор наповнення – коли підгузок стає мокрим, блакитні смужки повідомляють батькам, що його пора міняти.

Липучки в підгузках Goo.N дуже міцні і довго не втрачають своєї липкості, і навіть коли за них беруться вологими руками.

Замовити оригінальні японські підгузки GOO.N Ви можете в інтернет-магазині MOONY.in.ua за доступною ціною і з доставкою по Україні

Ви щойно додали цей товар у корзину: