LACTOFERRIN LAB

Lactoferrin Lab – повністю натуральна японська косметика, яка активізує внутрішні ресурси шкіри. Склад косметичних засобів торгової марки Lactoferrin Lab від компанії Saraya настільки унікальний, що здатний запускати природний процес оновлення епідермісу і тим самим продовжити молодість і красу. Ключову роль в цьому процесі відіграє особливий компонент лактоферрин, який покладено в основу назви бренду.

Що таке лактоферрин?

Це компонент, який вперше потрапляє в організм людини з молоком матері, тобто з народження: саме лактоферрин захищає і підтримує імунну систему дитини, слугує бар'єром від інфекцій.

Фахівці компанії Saraya після численних досліджень і клінічних випробувань довели, що лактоферрин при нанесенні на шкіру зменшує глибину зморшок на 40%, бореться з пігментними плямами і надає потужної зволожуючої дії, чим повертає й подовжує шкірі молодість і красу.

Як працює косметика Lactoferrin Lab

Високу ефективність японських косметичних засобів з лінійки Lactoferrin Lab забезпечують ферментовані натуральні софороліпіди, які дозволяють активним інгредієнтам проникати в найглибші шари шкіри.

У японської косметики Lactoferrin Lab – повністю натуральний склад. Чиста органіка, без будь-яких синтетичних інгредієнтів, барвників, ароматизаторів, парабенів, спиртів і продуктів нафтопереробки. Підходить навіть для чутливої шкіри.

Кераміди і 20 амінокислот, які входять до складу косметичних засобів Lactoferrin Lab, забезпечують потужне зволоження шкіри, а колаген, еластин і гіалуронова кислота підтримують її пружність. З косметикою Lactoferrin Lab потужний зволожуючий і омолоджуючий ефект вам буде забезпечений.

Всі косметичні засоби Lactoferrin Lab пройшли дерматологічний контроль: вони цілковито безпечні, не викликають алергії або інші подразнення, не призводять до закупорювання пор.

Lactoferrin Lab – це комплексний повноцінний догляд за шкірою обличчя. Ефект видно вже після першого застосування.

У лінійку для повсякденного догляду входить очищувальне молочко, пінка для вмивання, лосьйон-бустер, зволожуючий гель. Енергетично активний крем і зволожуюча маска для обличчя – це високоефективні засоби для особливого догляду. Всі засоби розроблені на основі концентрованого високоочищеного лактоферрину.

Ви щойно додали цей товар у корзину: