MAMYPOKO

MAMYPOKO – новий бренд одноразових підгузків і трусиків на українському ринку, який теж родом з Японії. Випускає MAMYPOKO компанія Unicharm, яка відома в усьому світі завдяки своїй високоякісній продукції під брендом Moony.

Трусики і підгузки MAMYPOKO дуже високої якості, при цьому відчутно дешевше, ніж ті ж Moony або аналогічні товари інших японських виробників. Іншими словами, MAMYPOKO – це економ варіант в преміальному сегменті.

Трусики і підгузки MAMYPOKO розроблені з урахуванням новітніх технологій і останніх розробок компанії Unicharm.

Абсорбент в цих японських підгузках і трусиках виготовлений з використанням полімеру з високою поглинаючою здатністю (до 12 годин!) – ексклюзивної розробки Unicharm.

Тому не варто хвилюватися про протікання підгузків-трусиків, навіть під час тривалого сну дитини або активних ігор. MAMYPOKO якраз рекомендовані для дуже рухливих дітей, які вже вміють повзати і ходити. Підгузки і трусики легко одягаються, не сповзають, не здавлюють – поясна частина розтягується вдвічі! Відмінно сидять навколо ніжок, не натирають.

Шкіра дитини залишається сухою – у підгузків і трусиків MAMYPOKO повністю дихаючий шар, який моментально випускає вологе повітря назовні.

Продукція під брендом MAMYPOKO, як і все, що випускає Unicharm, повністю безпечна, гіпоалергенна, екологічно чиста.

Як і у всіх японських підгузків в MAMYPOKO є індикатор наповнюваності.

Замовити оригінальні японські підгузки MAMYPOKO Ви можете в інтернет-магазині MOONY.in.ua за доступною ціною і з доставкою по Україні

Ви щойно додали цей товар у корзину: