MERRIES

Підгузки та трусики Merries обирають за дивовижні технології і високу якість

Merries – купити японські підгузки Мерієс з доставкою по Києву та Україні за доступною ціною Ви можете в нашому інтернет-магазині!

Одноразові підгузки та трусики під торговою маркою Merries випускає японська компанія Kao Corporation, яка заснована ще в 1887 році. Вся продукція цієї корпорації належить до преміум-сегменту і відрізняється дуже високою якістю. Підгузки та трусики Merries виробляються тільки з натуральних матеріалів з використанням новітніх технологій, яким немає аналогів в світі. Виробництво підгузків в Японії контролює держава, тому, купуючи засоби дитячої гігієни під брендом Merries, можна бути на 100% впевненим у тому, що вони якісні і повністю безпечні для дітей, особливо для новонароджених.

Підгузки та трусики-підгузки Merries зроблені з натуральної екологічно чистої бавовни. Вони тонкі, м'які, при цьому відмінно вбирають вологу, не протікають. Вироби цієї торгової марки відмінно підійдуть малюкам, схильним до алергії. Крім того, що підгузки і трусики Merries «дихають», вони ще й просочені екстрактом гамамелісу – це рослина використовується в медицині як антисептик. Тому шкіра малюка в підгузках Merries надійно захищена і від пітниць і попрілостей, та від алергічних реакцій, і різного роду подразнень.

У Merries підгузки для новонароджених – з вирізом для пупка, що дуже важливо для дитини, яка щойно з'явилася на світ і пупочок якої поки що не загоївся. Завдяки цьому вирізу підгузок не чіпляє пупок і дає можливість швидше загоїтися.

Замовити оригінальні японські підгузки MERRIES Ви можете в інтернет-магазині MOONY.in.ua за доступною ціною та з доставкою по Україні

Ви щойно додали цей товар у корзину: