MOONY

Підгузки, трусики та вологі серветки Moony обирають за натуральність і екологічність

Всі підгузки тільки з Японії і тільки для внутрішнього ринку

Під брендом Moony одна з найбільших японських компаній Unicharm Corporation випускає одноразові підгузки, трусики, вологі серветки та іншу гігієнічну продукцію для жінок і дітей. На нашому ринку в основному представлені підгузки і підгузки-трусики цієї торгової марки. Бездоганною якістю відрізняються ті Moony, які Unicharm виробляє для внутрішнього ринку Японії, хоча в Україні здебільшого продається експортний варіант цих засобів дитячої гігієни, виготовлених на заводах в Китаї і призначених для країн третього світу. У нашому інтернет-магазині представлені тільки ті японські підгузки і трусики, які доставляються до нас прямо з Країни Сонця Що Сходить, і були зроблені для японських дітей.

У виробництві підгузків і трусиків компанія Unicharm використовує високі технології, далі вдосконалюється і розвивається. Для того, щоб створити ідеальний, і не побоїмося навіть такого слова, як еталонний підгузок, юнішармівці обладнали спеціальну лабораторію з манекеном дитини, що рухається і на якому тестують свою продукцію.

Головною особливістю підгузків і трусиків Moony є те, що вони повністю натуральні, в них навіть абсорбент природного походження. Виготовлені з бавовни, дуже тонкі, приємні на дотик, добре сидять на тілі дитини, відмінно вбирають вологу, не протікають, «дихаючі», захищають ніжну шкіру малюка від алергій, пітниць, попрілостей, різного роду подразнень і почервонінь. В підгузках і трусиках Moony надійні липучки, які теж пропускають повітря, звичайно ж є і індикатор наповнюваності.

Замовити оригінальні японські підгузки MOONY (з діснеївським ведмедиком) Ви можете в інтернет-магазині MOONY.in.ua за доступною ціною і з доставкою по Україні

Офіційний сайт компанії: http://www.unicharm.co.jp/

Ви щойно додали цей товар у корзину: