Wash Bon

logo Wash-Bon Wash Bon від компанії Saraya це мило, натуральне, ароматне і економне.

Японці, як відомо, дуже прискіпливо і відповідально ставляться до чистоти та гігієни. Більше того, правила гігієни і стандарти чистоти в Країні сонця що сходить затверджуються на державному рівні. Навіть релігія тут ставить чистоту на один щабель з найвищими чеснотами, такими, як любов і добро. Японці нація чепурунів і акуратистів. Мабуть, найчистіші в світі руки це у них.

Тому Японія виробляє багато мила, і до цього тут підходять дуже відповідально. Причому японці не тільки великі акуратисти, вони ще й економні. Мила в брусках або рідкого в цій країні майже не знайти, всюди тільки піна-мило.

В лабораторії компанії Saraya створили особливий дозатор – він не просто виробляє мильні бульбашки, а генерує густу щільну піну, при цьому витрачається всього 0.5 мл засобу, а це в 4 рази менше в порівнянні зі звичайними дозаторами!

У піни-мила Wash Bon повністю натуральний склад – японці уважно і дбайливо ставляться до здоров’я людини та навколишнього середовища. Ніякої синтетики й хімії! Ніколи в продукції компанії Saraya ви не знайдете парабенів, сульфатів, штучних барвників, ароматизаторів та інших хімічних компонентів. Тільки 100% натуральні речовини! Це і є найбільша перевага японської косметики та засобів особистої гігієни.

Спосіб застосування пінимила Wash Bon

Нанести піну на вологі руки, акуратно промасажувати, змити чистою водою. Економна упаковка наповнювач. Перед використанням перелити вміст у флакон з помпою.

Ви щойно додали цей товар у корзину: