YOUNG LIVING

Young LivingКомпанія Young Living / Янг Лівінг – найбільший у світі виробник чистих, 100% натуральних, терапевтичних ефірних олій.
Саме олії Янг Лівінг мають повний молекулярний склад, вони не розбавлені на відміну від 98% подібної продукції, представленої на ринку, та їх цілющі властивості науково підтверджені та перевірені на практиці мільйонами споживачів у всьому світі.

Заснував компанію Young Living / Янг Лівінг у 1994 році американський фермер Гері Янг (Gary Young).
Його пристрасне захоплення ефірними оліями призвело до того, що компанія Янг Лівінг стала світовим лідером з виробництва висококласних олій, з власними плантаціями у різних куточках планети для вирощування рослин, зі своєю науковою базою та цілим штатом провідних вчених.

Гері Янг спочатку вирощував рослини для дистиляції на своїй власній фермі. До того ж він активно подорожував світом і збирав інформацію про ефірні олії у різних народів. Він навчався у багатьох ароматерапевтів, фахівців та знаменитих учених, щоб дізнатися все про ефірні олії.

Він навіть брав участь в археологічних розкопах у пошуках слідів ефірних олій у Стародавньому світі.
Саме такий підхід і зробив компанію Young Living найкращою в індустрії, а її продукти є ексклюзивними, неповторними та еталонними.

Продукція Янг Лівінг відрізняється своєю високою якістю та ефективністю.

Тісна співпраця з наукою дозволила створити в Янг Лівінг дуже сувору систему контролю якості за допомогою такого складного обладнання, як газові хроматографи та мас-спектрометри. Янг Лівінг саме одна з небагатьох компаній, яка може надати хроматограми до своїх олій.

Компанія розробила систему контролю на кожному етапі процесу створення ефірної олії та її доставки покупцям – Seed to Seal / Від насіння до кришки.

У жодній компанії в індустрії ефірних олій у всьому світі немає такого підходу до якості своєї продукції. Янг Лівінг у цьому попереду планети всієї.

Процеси дистиляції та вирощування рослин на екологічно чистих плантаціях у компанії Янг Лівінг постійно вдосконалюються. Існує навіть банк даних чистоти та якості олій. Сьогодні кожна ефірна олія Young Living / Янг Лівінг відповідає високим стандартам чистоти та якості олії за даними хроматограм, які на навколомолекулярному рівні дозволяють визначати рівень відповідності всім вимогам.

Насамперед компанія Young Living / Янг Лівінг знаменита своїми ефірними оліями та сумішами з них. Асортимент продукції просто величезний.

Переваги ефірних олій Янг Лівінг:

  • висока якість та чистота;
  • великий вибір;
  • частина ефірних олій виготовляється з дуже рідкісних та дорогих рослин;
  • всі олії 100% натуральні;
  • всі ефірні олії тільки первинної перегонки;
  • величезний асортимент сумішей ефірних олій, створених досвідченими ароматерапевтами з усіх країн світу;
  • частина сумішей відтворена за давніми рецептами різних історичних епох;
  • всі олії та суміші винятково терапевтичної якості;
  • добре замінюють парфюм.

Вся решта продукції Янг Лівінг заснована також на ефірних оліях. Це БАДи, засоби для дому, для догляду за шкірою обличчя та тілом, декоративна косметика та багато іншого.

Компанія прагне замінити в кожному будинку всі синтетичні засоби на натуральні. І успішно це робить за допомогою своїх ефірних олій, які чудово справляються з бактеріями та мікробами, вірусами та пліснявою. Вони освіжують повітря, очищують від бруду, усувають неприємні запахи, відновлюють фізичне та психоемоційне здоров’я.

Головне – вони дарують неповторні, яскраві, позитивні емоції!

Ви щойно додали цей товар у корзину: