Поширені запитання про японські підгузки

Японські підгузки саме цих торгових марок належать до сегменту преміум-класу, вони виготовлені з якісних матеріалів, добре вбирають вологу. Відмінності у них, звичайно ж, є. В деталях. І якщо порівнювати до дрібниць, то виграють, як нам здається, Moony.

Moony – це підгузки нового покоління, мають особливу конструкцію, повністю виготовлені з натуральних екологічно чистих матеріалів, дуже тонкі. В підгузках Moony на висоті кожна деталь, вони опрацьовані до дрібниць – від внутрішнього наповнювача до липучок. Крім усього, Moony і вологу вбирають швидше за своїх конкурентів. На внутрішній поверхні у цих підгузках Air Silki є спеціальна сіточка, що сприяє ліпшому поглинанню рідини. Для додаткового захисту від протікання у Moony є навіть спеціальне поглиблення для калу. За допомогою нової технології Air Through, в підгузках Moony шкіра дитини буде сухою протягом 10 годин.

Merrіes у нас в Україні коштують трохи дорожче, ніж інші японські підгузки. Теж відмінної якості. Внутрішній шар у них насичений антисептичним лосьйоном з натурального екстракту гаммамелісу. Для більшої надійності в цих підгузках є спеціальна кишенька, в якій затримується волога, вона ж захищає від протікань. Від Moony і Goo.N підгузки Merries відрізняються тим, що в аналогічному розмірному ряді вони трохи більше, а значить на великих малюків будуть сидіти ліпше. У Merrіes і талія вище, яка захищає карапузів від протікання в області спини.

Goo.N – це, мабуть, економний варіант японських підгузків преміум-класу. Вони товщі, хоча і вбирають теж більше. Ці підгузки особливо підійдуть малюкам з чутливою шкірою, так як у Goo.N аніонна поверхня, тобто антибактеріальна, і насичені вони вітаміном Е. У цих підгузків найщільніша гумка навколо живота.

Про японські підгузки можна з упевненістю сказати, що виготовлені вони з більш дорогих, якісних, натуральних і екологічно чистих матеріалів. За цим в Японії суворо слідкують державні органи.

Японські підгузки не містять оптичних відбілювачів, формальдегіду, фталатів, сполук хлору, синтетичних ароматизаторів, нафтових хімічних лосьйонів, токсинів, використання яких у виробництві інших підгузків так суворо не обмежується.

Від носіння японських підгузків у малюків практично ніколи не буває алергій, подразнень, пітниць, почервонінь та висипів. «Японці» справді «дихають», і, найголовніше, не протікають. Можуть протікати тільки підробки або ж не ліпший експортний варіант, наприклад, у тих же Moony.

Єдиним недоліком японських підгузків багато батьків вважають звичайно ж їх більш високу вартість. Погодьтеся, здоров'я дитини дорожче будь-яких грошей! Вибирайте якість, а не ціну!

Moony, Goo.N і Merries сертифіковані міжнародною організацією ISO (сертифікат контролю якості ISO 9001 і сертифікат менеджменту навколишнього середовища ISO 14001). Це означає, що виробники цих підгузків дотримуються високих стандартів якості та охорони навколишнього середовища на всіх стадіях виробництва.

Крім того, корпорація Unicharm свої підгузки Moony позначає знаком ECO CHARMING - це значить, що вироби відповідають вимогам вищої якості і охорони навколишнього середовища.

У всьому світі, щоб продукт вважався екологічним, він має відповідати трьом основним критеріям:

  1. бути безпечним для людини;
  2. під час його виробництва вплив на природу має бути мінімальним;
  3. розкладаючись, використаний і утилізований продукт має не завдавати шкоди навколишньому середовищу.

У виробництві японських підгузків використовуються тільки високоякісні і екологічно чисті матеріали. Японські виробники намагаються використовувати якомога менше сировини, застосовувати технології, які не завдають шкоди природі, наприклад, від хлору, як відбілювача в виробництві підгузків японці відмовилися ще в 1998 році.

У «дихаючих» підгузках, конкретно в японських, поверхня складається з безлічі дрібних отворів (їх побачити можна тільки під мікроскопом). Розмір мікропор такий, що вони вільно пропускають повітря, при цьому затримують вологу.

Японські підгузки відрізняються тим, що замість поліетилену (він використовується у виробництві дешевих, можна сказати, неякісних підгузків) в зовнішньому шарі, містять спеціальну повітропроникну плівку, яка вільно пропускає повітря в обох напрямках. Навіть, коли абсорбуючий матеріал від впливом вологи перетворюється в гелеву масу, продовжують дихати бічні частини підгузка, так що циркуляція повітря всередині не порушується.

При виборі підгузків потрібно орієнтуватися не на вік дитини, а на його вагу. Японські підгузки поділяються саме за цією ознакою, їх розмірні ряди приблизно один одному відповідають. Наприклад, для новонароджених вагою від 0 до 5 кг, для дітей від 4 до 8 кг, від 6 до 11 кг, від 9 до 14 кг, від 12 до 17 кг.

Однак, варто враховувати, що малюки однієї ваги можуть відрізнятися - у когось животик більше, а в когось попа. Якщо вага дитини наближається до верхньої вагової межі, зазначеної на упаковці підгузків, то ліпше взяти наступний розмір, тобто більше. Наприклад, якщо малюк важить майже 8 кг, ліпше для нього купити підгузки, призначені для дітей завважки від 6 до 11 кг.

Поділимося ще одним маленьким секретом про розміри підгузків. Винахідливі батьки на ніч одягають своєму малюкові підгузок на розмір більше ніж зазвичай - більше вбере, довше протримається.

Головна відмінність трусиків-підгузків в тому, де в них розташовується вбираючий шар. Якщо говорити конкретно про Moony, трусики цієї торгової марки виготовляються з урахуванням фізіологічних особливостей будови статевих органів. Так, для хлопчиків поглинаючий шар трохи ширше і товще саме в передній частині трусиків, а для дівчаток - ближче до сідниць, куди спрямовується сеча. Але це не означає, що в інших частинах трусики-підгузки зовсім не захищені. У Moony трусики для хлопчиків і дівчаток відрізняються ще й викрійками. Для маленьких джентльменів трусики просторіші спереду, щоб не стискали статеві органи. Для принцес в цьому немає потреби, водночас трусики для них компанія Unicharm робить трохи просторіше знизу.