Ідеальний тато Марк Цукерберг

Ідеальний тато Марк Цукерберг

Ідеальний тато, або Як засновник Facebook Марк Цукерберг доньці підгузок міняв

   1 грудня 2015 року в одного з найвпливовіших людей в світі Марка Цукерберга і його дружини Прісцилли Чан народилася довгоочікувана дочка, яку щасливі батьки назвали Макс. При цьому батько Facebook з’явився перед усією чесною аудиторією як ідеальний тато для своєї дитини. На відміну від багатьох зірок, Марк не боїться розміщувати в соціальних мережах знімки своєї сім’ї, навіть, коли доньці було всього два тижні, в мережі з’явилося фото, де мільярдер з посмішкою на обличчі особисто змінює маленькій Макс підгузок. «Один готовий, залишилися ще тисячі», – так жартівливо підписав щасливий знаменитий тато фотографію, яка просто «підірвала» інтернет і стала вірусною. Як і фото, де засновник Facebook з дочкою на прийомі у педіатра, де він особисто годує з пляшечки свою маленьку Макс, де святкують її перший рік. Марк Цукерберг в створеній ним же соціальній мережі завжди поспішає поділитися радістю батьківства зі своїми підписниками: і коли дочка зробила перший крок, коли сказала перше слово …

99%-акций-Facebook-Moony.in.ua

Тепер уже відомо, що Марк Цукерберг і Прісцилла Чан знову стануть батьками. Вони вже всім повідомили, що це буде дівчинка.

– Після труднощів з народженням Макс, ми не були впевнені, чи хочемо ще одну дитину, – відверто поділився Марк. – Коли Прісцилла і я дізналися, що вона знову вагітна, нашою першою надією стало те, що дитина народиться здоровою. А другою – те, що це знову буде дівчинка. Я не знаю більшого подарунка, ніж сестра, і дуже щасливий за Макс.

Нагадаємо, що подружжя Цукерберг після народження першої доньки пообіцяли віддати 99% акцій Facebook на благодійність.

Цікаво, що вони придумають на цей раз? Очевидно тільки те, що і друга дитина Марка Цукерберга буде оточена любов’ю і турботою. Можливо навіть, глава Facebook піде в декретну відпустку, як він зробив, коли народилася Макс.

А ви, дорогі чоловіки, допомагаєте доглядати за своїми дітьми? З японськими підгузками це робити легко!

Поділитися цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.