Цікаві факти про Moony

Цікаві факти про Moony

Sending
Огляд користувачів
0 (0 голосів)

Цікаві факти про Moony

Тільки японці могли створити електронного дитини, який би рухався, писав і какал, як справжній. Саме так фахівці Unicharm підійшли до процесу створення підгузків Moony. Малюк-робот допоміг юнішармовцам зробити підгузник, який ідеально сидить на дитячому попці, не протікає, не обмежує руху, не викликає подразнень і попрілостей, гіпоалергенний і повітропроникний.

Цікавий момент: поки юнішармовци працювали над підгузками, свою роботу вони повністю фіксували на відеокамери, а це, в свою чергу, допомогло отримати найточніші дані про швидкість вбирання вологи, про час утримування сечі в підгузку і багато іншого.

В підгузках Moony застосовується унікальний матеріал Soft Retch – це справжнє революційний винахід компанії Unicharm. Soft Retch добре тягнеться, подібно трикотажної тканини, яку використовують для колготок. Цей матеріал м’яко облягає ніжну шкіру дитини, особливо на ніжках і у малюка зовсім не залишається слідів на тілі. Причому підгузник надійно захищений від протікання.

Є ще одна особливість у Moony: в підгузках для немовлят NB (до 5 кг) і S (4-8 кг) передбачений виріз для пупка, щоб ще незагоєні пупка не нашкодити і не травмувати його.

Підгузки Moony повністю натуральні, в тому числі і абсорбуючий матеріал в них теж природного походження. Крім того, на задній частині підгузника Moony є вентильовані отвори, що підвищують проникність повітря на 200%. Саме тому у дітей не буває пітниця, подразнень і попрілостей. Підгузки Moony дійсно «дихають» в повному сенсі цього слова.

Поділитися цією публікацією

Залиште Відгук