Як часто потрібно міняти дитині підгузок?

Як часто потрібно міняти дитині підгузок?

Як часто потрібно міняти дитині підгузок?

Що потрібно знати і робити молодим батькам?

Перш за все, правильно вибрати підгузки для свого малюка. Адже від цього залежать його здоров’я і стан, і, звичайно ж, атмосфера в сім’ї: здорова й спокійна дитина – щасливі мама і тато. Бабусі і дідусі, до речі, теж.

Отже, ринок сьогодні пропонує величезну кількість підгузків – на будь-який смак і гаманець. І кожні батьки прагнуть дати своєму малюкові найкраще, зробити і його життя, і своє комфортним. Саме тому такими популярними останнім часом стали японські марки підгузків і трусиків Moony, Merries, GooN. Зроблені вони з натуральних, екологічно чистих матеріалів, повітропроникні, антиалергенні, захищають шкіру немовлят від пітниць, подразнень і почервонінь. Одним словом, японські, і цим все сказано. Купити підгузки Муні, Мерієс, Гун ви можете в інтернет-магазині MOONY.in.ua – тут ви знайдете тільки ті підгузки, які призначені для внутрішнього ринку Японії, а значить найвищої якості. Також в нашому інтернет-магазині діють постійні спеціальні пропозиції “Більше – дешевше” і регулярно проводяться цікаві акції.

Как часто нужно менять ребенку подгузник?

Крім усього, «японці» мають одні з найкращих показників поглинання і утримання вологи. Від цього як раз і залежить, як часто потрібно міняти підгузок. Хоч особливих рекомендацій на цей рахунок і немає, а на питання, коли малюка переодягати в чистий підгузок, можна відповісти чітко і коротко – як наповниться, все ж слід пам’ятати про декілька важливих правил. Якщо підгузок може увібрати велику кількість рідини – справді, він дуже хороший. Підгузок, який моментально поглинає вологу, ще й пропускає повітря, щоб шкіра дитини дихала – просто ідеальний. Поверхня підгузків, яка стикається з дитячою шкірою, має залишатися завжди сухою, незалежно від того, скільки рідини вже ввібрав підгузок (цю властивість мають далеко не всі марки). Підвищена вологість може призвести до попрілостей, подразнень, почервонінь і навіть викликати алергію.

Велику роль в підгузках відіграє і рельєф внутрішнього шару, який сприяє кращій циркуляції повітря і вентиляції простору. Слід зазначити, що у всіх японських підгузків внутрішній шар рельєфний, завдяки якому вони «дихають». Тому, щоб визначитися з тим, як часто дитині міняти підгузок, потрібно враховувати характеристики тієї марки підгузків, які ви використовуєте. Чим більше вбирає підгузок, чим ліпше пропускає повітря, якщо в своєму складі має тільки натуральні матеріали, тим довше можна його не міняти.

Але, кожен організм індивідуальний. Обов’язок батьків – спостерігати за станом шкіри дитини, враховувати її схильність до алергії і підібрати такі підгузки, які підходять малюкові. Відповідно переодягати в чистий підгузок не тоді, коли набереться потрібна кількість рідини в грамах, а коли дитині буде вже некомфортно.

Деякі педіатри рекомендують міняти підгузки після кожного використання. Звичайно, це в ідеалі. Але не рідше, кажуть вони, ніж кожні 3 – 4 години. Знову-таки, повернемося до того, що все індивідуально.

Якщо дитина не какає вночі, то може витримати в одному підгузку до самого ранку. Як показує практика, японські марки з цим справляються відмінно. В них сухо і комфортно. Не протікають, при цьому не здавлюють тільце малюка. Головне, підібрати правильний розмір.

Важливо! Після того, як дитинка покакає, її потрібно терміново помити і переодягнути в новий підгузок, щоб уникнути подразнення шкіри.

Засіб гігієни ліпше змінити перед походом в поліклініку, поїздкою в гості, перед прогулянкою. У будь-якому випадку, куди б ви не йшли або їхали, у вас мають бути під рукою запасні підгузки і вологі серветки. Від цього залежать здоров’я і комфорт вашого малюка, і ваш спокій.

Поділитися цією публікацією


Ви щойно додали цей товар у корзину: