Як підняти рівень кисню в організмі?

Как поднять уровень кислорода в организме?

Як підняти рівень кисню в організмі?

За час пандемії, мабуть, кожен чув слово сатурація і навіть розуміє, що це таке. Більше того, люди, які хворіли на коронавірус, знають, наскільки небезпечне зниження рівня кисню в організмі.

FitLine Activize Oxyplus для поднятия кислорода в кровиСатурація – це насиченість гемоглобіну у крові киснем. Саме гемоглобін є механізмом транспортування кисню, у крові він зв’язується із киснем під час її проходження через легені. У здорової людини, у якої легені нормально функціонують, артеріальна кров насичена киснем на 95-100%.

Разом із киснем транспортуються поживні речовини, такі як вуглеводи та жири, і потрапляючи в мітохондрії, так звані електростанції людського організму, переробляються на енергію.

Нестача кисню в організмі неминуче відбивається на здоров’ї людини, якщо низький рівень – це небезпека для життя.

Кисневий дефіцит призводить до серцево-судинних, легеневих та багатьох інших захворювань. Ось чому низька сатурація, коли є підозри на коронавірус – це «дзвіночок», що з легенями не все гаразд.

У сучасному світі люди все частіше відчувають кисневе голодування: атака різних вірусів, погана екологія, стреси, фізичні та розумові навантаження, і навіть банальна нестача часу, щоб відпочити, з’їздити в ліс або гори і подихати на повні груди. У результаті «жертвами» дефіциту кисню стають головний мозок, серце, легені, нирки і навіть плід у вагітних.

Як зрозуміти, що в організмі не вистачає кисню? Постійне запаморочення, головний біль, біль у грудній клітці, слабкість, страх закритих приміщень, безсилля, зниження концентрації уваги, слабка пам’ять, сплутаність свідомості, посиніння губ, брак повітря. Можна в домашніх умовах міряти сатурацію за допомогою спеціального приладу – пульсоксиметру. Нагадаємо, що нормою є показник 95-100%. Якщо нижче – потрібно звернутися за консультацією до лікаря.

Як допомогти і за допомогою яких продуктів підвищити кисневі «запаси» в організмі?

По-перше, правильне та повноцінне харчування. Збільшити рівень кисню в гемоглобіні допомагають жирні кислоти, тому важливо вживати рибу, оливкову олію, волоські горіхи, які містять велику кількість мононенасичених жирних кислот і Омегу-3. Багаті антиоксидантами продукти також благотворно впливають на рівень кисню в крові, а це овочі, фрукти та ягоди: морква, капуста, авокадо, банани, яблука, груші, лимони, смородина та інші.

Всесвітньо відома німецька компанія PM International випускає унікальний продукт FitLine Activize Oxyplus (Фітлайн Активайз Оксіплюс), який містить повний комплекс життєво важливих натуральних вітамінів групи В, вітамін С, морські водорості зі стевією. FitLine Activize Oxyplus сприяє поліпшенню мікроциркуляції та забезпеченню клітин киснем. Це натуральний, природний, корисний та смачний енергетик! Підтримує енергетичний обмін речовин, сприяє підвищенню концентрації уваги та працездатності, забезпечує приплив розумової та фізичної енергії. Знімає сонливість та втому протягом усього дня. Крім того, FitLine Activize Oxyplus – це профілактика серцево-судинних захворювань, атеросклерозу, гіпоксії головного мозку. Як позбутися синдрому холодних рук та ніг? І в цьому вам також допоможе FitLine Activize Oxyplus.

Активайз прискорює процес спалювання жиру, якщо його приймати за 20 хвилин до занять спортом. Після інтенсивних навантажень вітамінний продукт зменшує концентрацію молочної кислоти в м’язовій тканині, а також знімає головний біль і біль у м’язах.

Приймайте Активайз щоранку та отримуйте заряд бадьорості, енергії та життєвої сили на весь день! Наповнюйте свій організм киснем разом із FitLine Activize Oxyplus!

В інтернет-магазині MOONY.in.ua постійні акції, знижки та розпродажі… Скористайтеся цим і купіть FitLine Activize Oxyplus та іншу корисну продукцію FitLine за доступною ціною з доставкою по Києву та Україні.

Поділитися цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Ви щойно додали цей товар у корзину: