Які підгузки краще вибрати для новонароджених дітей в Україні

Які підгузки краще вибрати для новонароджених дітей в Україні

Які підгузки краще для новонароджених в Україні

Сьогодні на ринку України представлені в основному підгузки європейських виробників, а також корейські та японські. Які ж підгузки вам вибрати для своєї дитини? Зважаючи, які вимоги у вас до цих засобів дитячої гігієни, що ви від них очікуєте. Якщо хочете, щоб підгузок був з натуральних екологічно чистих матеріалів, «дихаючим», відмінно вбирав вологу, захищав шкіру малюка від алергії, пітниць, попрілостей, подразнень, ідеально «сидів» на тілі дитини, не здавлював, не сковував рухів тощо, тоді вам потрібно вибирати з сегмента luxury. До цієї категорії належать, насамперед, японські підгузки – Moony, Merries, Goo’n. Якщо порівнювати більш детально підгузки саме в luxury-сегменті, то першість – за японськими Moony (тими, що для внутрішнього ринку Японії – це важливий нюанс!). У середньому ціни на підгузки в сегменті luxury від 600 до 850 грн.

Преміум сегмент

У преміум сегменті такі популярні лінії, як Pampers Premium Care (імпортуються з Німеччини, Польщі, Туреччини та Іспанії), а також Libero Up&Go (Швеція), Nepia (Японія) і Luxus Moomin (Фінляндія). Сюди ж можна віднести корейські фіто-підгузки Sun Herbal (в преміум-сегменті на них, мабуть, найнижча ціна від 330 грн.). У середньому ціни на підгузки в цьому сегменті від 450 до 700 грн.

Середній ціновий сегмент

В середньому ціновому сегменті влаштувалися Huggies Ultra Comfort (Англія), Pampers Active Baby і швецькі Libero. Непогані відгуки у Fixies (Німеччина), як для підгузків середньої ціни. Сюди ж можна віднести Moltex (теж Німеччина). У середньому ціни на підгузки в цьому сегменті від 400 до 550 грн.

Економ-клас

І, нарешті, економ-клас представлений такими торговими марками, як Bella Happy (Польща) і Pampers Sleep&Play. Також до економів можна віднести грецькі підгузки Puffies, Helen Harper (Бельгія, Чехія), хоча вони ще не так поширені на українському ринку, як старожили Pampers, Libero і Huggies, так і не відрізняються дуже високою якістю. Серед економів влаштувалися і Molfix (Туреччина). Верхня планка економ-сегмента належить англійським Huggies Classic. Підгузки економ-класу ви зможете придбати за 280 – 450 грн.

Варто відзначити, що все більше українських тат і мам вибирають саме японські підгузки, навіть незважаючи на більш високу ціну в порівнянні з іншими. Тобто вибирають якість. І правильно, адже здоров’я дітей важливіше! Таким чином, «японці» стрімко завойовують український ринок.

Поділитися цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Ви щойно додали цей товар у корзину: