Коли суглоби здорові, і молодість, і старість – на радість!

Коли суглоби здорові, і молодість, і старість – на радість

Коли суглоби здорові, і молодість, і старість – на радість!

Як допомогти нашим суглобам впоратися з віковими змінами, як запобігти хворобам опорно-рухового апарату, бути молодим, активним і рухливим? З віком наш організм змінюється, кістки стають слабкими, болять суглоби і нам здається, що це неминуче, мовляв, такий результат старіння тіла. Але навіть у молодому віці ніхто не застрахований від остеоартрозу. Це захворювання, коли руйнується внутрішньосуглобовий хрящ, що спричинено порушенням обміну речовин у хрящовій тканині. Насамперед страждають кульшові та колінні суглоби, а також хребет.

Замовити FitLine Gelenk-Set (Геленкфіт та Активний гель)

Серед чинників ризику цього захворювання на першому місці – вік. А також малорухливий спосіб життя, великі фізичні навантаження, травми та, звичайно ж, надмірна вага. Якщо людина важить, наприклад, 120 кг, то при кожному кроці її суглоби ніг зазнають навантаження 400 кг!
Справа в тому, що велике навантаження хрящ здатний витримувати, коли він «вологий» (здоровий хрящ на 80% складається з води), а коли відсоток вологи зменшується, хрящ стає крихким. Важливу роль в здоровому суглобі відіграє внутрішньосуглобова рідина, але, знову ж таки, із віком її виробляється дедалі менше, отже підвищується ризик розвитку остеопорозу.
Але, вік – не завада, якщо більше рухатися, а рух, як відомо, стимулює вироблення внутрішньосуглобової рідини, правильно харчуватися, стежити за вагою, приймати вітаміни, застосовувати високоефективні засоби, які допоможуть запобігти проблемам суглобів, зупинити прогрес захворювання, поліпшити стан.
Багато хто чув про хондопротектори, але не всі знають, що це таке. Це препарати для підтримки здоров’я, відновлення та лікування суглобів та зв’язок.
Дуже ефективні у цьому плані FitLine Gelenk Fit (Фітлайн Геленк Фіт) – вітамінний комплекс для суглобів та FitLine Med Active Gel (Мед актив Гель Фітлайн) від всесвітньо відомого німецького виробника PM International.

Основними складовими цих продуктів є глюкозамін сульфат та хондроїтин сульфат – природні компоненти сполучної тканини, будівельний матеріал для багатьох структур людського організму.
У молодому та здоровому організмі хондроїтин та глюкозамін утворюються у хрящовій тканині в достатній кількості. З віком, плюс слід враховувати надмірні фізичні навантаження, неправильний спосіб життя, згубні звички, ожиріння, потрібних для здоров’я суглоба речовин виробляється менше. В результаті в хрящі починаються дистрофічні процеси, знижується кількість синовіальної рідини, порушується живлення суглобів. З’являються хрускіт, неприємні відчуття, різкі болі. Внутрішньосуглобова рідина забезпечує хрящ корисними речовинами: якщо її мало – починається процес дегенерації, оскільки тканини «голодують». Але при достатній кількості глюкозаміну та хондроїтину хрящ цілком може відновлюватися.
Глюкозамін і хондроїтин беруть участь у багатьох обмінних процесах, зокрема стимулюють синтез гіалуронової кислоти, білка колагену, регулюють кількість внутрішньосуглобової (синовіальної) рідини та її склад, блокують низку ферментів, що руйнують сполучну тканину, мають протизапальну дію, сповільнюють старіння суглобу тощо.
Крім глюкозаміну та хондроїтину, продукти для суглобів від PM International – Геленк Фіт та Актив гель містять аюрведичні цілющі трави, вітамін С, мідь, цинк, куркумін – діюча речовина куркуми, її головне багатство, що забезпечує практично всі корисні властивості куркуми для лікування суглобів.
FitLine Gelenk Fit та FitLine Med Active рекомендуються для профілактики будь-яких захворювань суглобів та зв’язкового апарату. Продовжити молодість своїх суглобів – можна!
Доведено Фітлайн!

Поділитися цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Ви щойно додали цей товар у корзину: