Про нас

Вітаємо!

Нас дуже часто запитують, чому ми вибрали саме японські підгузки Moony?

Розкажемо докладніше.

У серпні 2014 року в нашій родині з’явилося маленьке щастя – донечка Єлизавета. Ми її дуже чекали і ретельно готувалися до її появи: вибирали одяг, коляску, ліжечко і, звичайно ж, підгузки. У пологовий будинок ми з собою взяли японські Moony – адже в списку потрібних речей підгузки мало не на першому місці. З тих пір Moony ми не зраджуємо, до речі, ось майже вже шість років. 2017-й став для нас ще одним щасливим роком – у нас народилася донечка Софійка, а в 2019-му – синочок Даня. Ми більше не переймалися, які підгузки носитимуть наші дітки. Чому ж все-таки Moony? Нас можна назвати трохи «божевільними» батьками, в хорошому сенсі цього слова. Ми хочемо для своїх дітей тільки найкращого, тільки якісного, тільки красивого. Відразу зазначимо, що краще зовсім не означає найдорожче.

Наша семья

Отже, здоров’я і комфорт наших малюків для нас найголовніше. Перше, що одягають дитинці, яка тільки з’явилася на світ, – підгузок! Наших, як тільки вони народилися – відразу ж нарядили в японські Moony. Забігаючи наперед, скажемо, що за весь час жодного разу не було ніяких проблем зі шкірою у наших дітей від носіння підгузків: ні попрілостей, ні пітниць, ніяких почервонінь, подразнень, а вже тим більше, алергій. Вибираючи підгузки, ми переглянули всі відеоролики, які на той момент були в інтернеті, перечитали багато форумів на цю тематику. І дійшли до висновку, що підгузки однозначно мають бути японськими (до речі, їх якість там контролює сама держава).

Ще одне питання, яке у нас виникло: які ж з «японців» вибрати? Moony, Merries або Goo.N? Начебто, за описами хороші всі. І ми задіяли ще один ресурс – опитування знайомих, які були, як то кажуть, в темі. Подруга Валерія, ще одна «божевільна матуся», як вона себе називала, порадила саме Moony, при цьому зробила важливе зауваження, що потрібно вибирати тільки ті, які призначені для внутрішнього ринку Японії, і ні в якому разі не експортний варіант. Лера шалено любить свою єдину дочку Єву і вона дуже педантична у виборі речей для дитини. Так ось, Лера із захопленням відгукувалася про японські підгузки, і саме про Moony. Розповідала, що лікарі і медсестри, коли оглядали Євочку, відзначали, наскільки чиста шкіра у дитини. І майже завжди запитували: «Якими підгузками Ви користуєтесь?»

Коли ми чекали нашу першу донечку Лізочку, стали шукати підгузки, і саме Moony, але не експортний варіант з Китаю, а справжні, для внутрішнього ринку Японії.

Ось тут і почалися наші перегони. У Києві в 2014 році дуже важко було знайти підгузки Moony для внутрішнього ринку Японії. Ми “лопатили” інтернет. Дзвонили. Часто бувало, що доводилося їхати через все місто за підгузками, які, як нам пояснювали, що вони справжні «японці», а виявлялися експортними. Досвідчені, ми вже просили вислати живу фотографію самої упаковки, щоб переконатися і не гаяти даремно час.

Тепер, коли в нашому будинку стільки ЩАСТЯ – Ліза, Соня і Даня – і підгузки нам будуть потрібні ще довго, ми вирішили допомогти собі та людям. Для цього ми створили інтернет-магазин Moony.in.ua, в якому продаються підгузки і трусики MOONY, MERRIES І GOON ТІЛЬКИ ДЛЯ ВНУТРІШНЬОГО РИНКУ ЯПОНІЇ. Адже, як показує практика, в Україні японських підгузків стало більше, але знайти справді якісні, які не експортні, а саме для внутрішнього ринку Японії – проблема. Ми ж бо знаємо! Шукали – знаходили, купували – перевіряли. Ми знаємо, як відрізнити справжні японські підгузки, від тих, які виготовляються для країн третього світу. І як, наприклад, розпізнати підробку. Своїм досвідом тепер ми із задоволенням ділимося з іншими батьками. І пропонуємо в нашому інтернет-магазині MOONY.in.ua японські підгузки і трусики MOONY, MERRIES І GOON ТІЛЬКИ ДЛЯ ВНУТРІШНЬОГО РИНКУ ЯПОНІЇ.

Для інших, як для себе!

З повагою Андрій і Леся – тато і мама Лізи, Соні, Дані … та інтернет-магазину MOONY.in.ua