Переваги підгузків Moony

Переваги підгузків Moony

Sending
Огляд користувачів
0 (0 голосів)

Переваги підгузків Moony

Бренд Moony у всьому світі асоціюється з високою якістю преміум-класу.

Moony виготовлені повністю з натуральних матеріалів. Внутрішня поверхня підгузників нагадує ніжне бавовняну білизну, настільки вона м’яка і приємна на дотик, по відчуттях іноді навіть нагадує шовк.

Підгузки Moony «дихають»

Підгузки Moony «дихають». Абсорбуючий матеріал в них теж природного походження.

Усередині підгузників Moony також є спеціальна сіточка, щоб підгузник не прилипав до ніжної шкіри малюка, а також для кращої повітропроникності.

Крім того, на задній частині підгузника Moony є вентильовані отвори, що підвищують проникність повітря на 200%. Саме тому у дітей не буває пітниця, подразнень, попрілостей, алергії.

Виріз для пупка

В підгузках для новонароджених NB (до 5 кг) і S (4-8 кг) передбачений виріз для пупка, щоб ще незагоєні пупка не нашкодити і не травмувати його.

Підгузки Moony прекрасно вбирають вологу і ніколи не протікають, навіть незважаючи на те, що резиночки в них дуже м’які, легко тягнуться (виготовлені з унікального матеріалу Soft Retch), ніжно облягають шкіру дитинки, не тиснуть і не натирають.

В підгузках Moony надійні і зручні липучки

В підгузках Moony надійні і зручні липкі застібки. Чи не втрачають своєї липкості навіть, коли відкриваєш підгузок багато раз. І, що важливо, абсолютно безшумні – якщо малюк солодко спить, Ви зможете поміняти йому підгузок, не потривоживши і не розбудивши його.

В підгузках Moony є колірний індикатор – смужки, нанесені вздовж підгузка, які змінюють свій колір у міру наповнення рідиною. Якщо жовтий змінився зеленим – це сигнал, що пора міняти підгузник. Все геніальне просто.

Підгузки Moony розраховані як на новонароджених діток – NB (до 5 кг) і S (4-8 кг), так і на малюків з вагою до 14 кілограм.

Всі японські підгузки хороші, але вибір більшості батьків – все-таки Moony. Вони дійсно кращі. Перевірено на дітях творців інтернет-магазину дитячих товарів Moony.

Поділитися цією публікацією

Залиште Відгук


Ви щойно додали цей товар у корзину: