Зміцнюємо імунітет перед новою хвилею COVID-19

Купить недорого IB5 Fitline в Украине

Зміцнюємо імунітет перед новою хвилею COVID-19

Супер рятівник від вірусів. Зміцнюємо імунітет перед новою хвилею COVID-19

За час пандемії коронавірусу ми навчилися постійно і ретельно мити руки, користуватися антисептиками і дезінфекторами, тримати їх завжди при собі.

Як захистити найбільш вразливі слизові оболонки рота і носа, якщо ми на вулиці, як і в приміщеннях, чого гріха таїти, вже не одягаємо маски, і не дотримуємося безпечної соціальної дистанції?

Вчена рада всесвітньо відомої німецької компанії PM International спільно з вченими Люксембурзького Інституту науки і технологій, а також Університету прикладних наук у Верхній Австрії розробили новий інноваційний високоефективний комплекс для зміцнення імунної системи – спрей – IB5 Fitline. Продукція Fitline широко представлена в магазині Moony.in.ua за доступними цінами.

В одному маленькому компактному флаконі, який можна носити в кишені, зібраний такий унікальний комплекс вітамінів і мікроелементів, що навіть одного пшику досить, щоб захистити свій організм від вірусів.

IB5 має миттєвий ефект навіть після одного-єдиного застосування.

У ковідний час, коли кожен усвідомив, наскільки життєво важливий міцний імунітет, спрей IB5 Fitline від PM затребуваний, як ніколи. Що може бути більш ефективним, ніж захист слизових оболонок і м’яка корекція імунної системи без стимуляції?

Що собою являє цей продукт. Це комбінація натуральних активних інгредієнтів, які зміцнюють і підтримують імунітет.

Вітаміни А, Е, В2, В12, біотин – надійно захищають і оздоровлюють слизові оболонки.

Ефірні олії м’яти польової, чебрецю звичайного, гвоздики і імбиру поліпшують мікроциркуляцію, детоксикацію, стан дихальної системи, мають протизапальну дію.

Екстракт виноградних кісточок – це захист клітин.

Бета-глюкани – ефективні імуномодулюючі агенти, які спрямовують системний імунітет на боротьбу зі збудниками захворювань в організмі.

Вітамін D – його значення для організму важко переоцінити, це експерт №1 в питаннях стійкості імунної системи.

Важливо, що IB5 – це 100% біозасвоюваний продукт.

Такий ефект досягається завдяки запатентованим компанією PM науковим технологіям NTC®, MicroSolve®, CD-Complex, що забезпечують потрапляння активних речовин в клітини організму за рекордно короткий час (3-5 хвилин), і гарантують моментальне підвищення імунітету.

Супер спрей IB5 легко і просто застосовувати.

Струсіть перед використанням і пшикніть 3 дози (0,39 мл) в рот 1-2 рази на день. Спочатку Ви відчуєте холодок, який зміниться відчуттям тепла і комфорту.

Носіть IB5 завжди c собою!

Про антисептики і дезінфектори теж слід пам’ятати. Будьте захищені та здорові!

Поділитися цією публікацією

Comment (1)

  • Юля,Киев Reply

    Отлично борется с вирусами на начальной стадии заболевания ,предотвращает заражение и блокирует уже проявившийся герпес!!!

    Monday September 13th, 2021 at 10:34

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Ви щойно додали цей товар у корзину: