Навіщо дитині вітаміни?

Купить детские витамины FitLine Junior

Навіщо дитині вітаміни?

Чи потрібно давати дитині вітаміни?

Правильніше було б сформулювати це питання: чи потрібні дитині додатково вітаміни, якщо вона різноманітно харчується і отримує все потрібне для життєдіяльності з продуктів харчування?

Вже давно доведений факт, що навіть з найбільш збалансованої їжі діти не отримують і мінімальної найпотрібнішої дози вітамінів і мінералів для нормального розвитку, зростання і міцного імунітету.

Основна причина – якість продуктів харчування і низький вміст в них корисних речовин. І навіть, як би не старалися сучасні батьки нагодувати своє дитя різною «вітамінною» смакотою, особливо, як це відбувається влітку – мовляв, їж малинку і полуничку, запасайся вітамінами на всю зиму, результат все одно не буде виправданий.

Витамины FITLINE JUNIOR

Вітамінне підживлення потрібне дітям щодня. Вітаміни та мінерали життєво важливі для кожної людини, а особливо молодому організмові – постійно і в потрібній кількості. Вони беруть участь у формуванні та відновленні кісткових і сполучних тканин, для інтелектуального розвитку, зміцнення імунітету.

Чи можна отримати норму вітамінів з їжі?

Уявіть, щоб задовольнити добову потребу у вітаміні А, який відповідає за синтез білків, здоровий зір і загалом за імунну систему, однорічний малюк має з’їдати по 400 грамів сиру в день і одному великому курячому яйцю.

Дуже небезпечна нестача кальцію, в будь-якому віці, для дітей тим паче. Слід враховувати, що кальцій, який міститься в продуктах харчування, засвоюється частково. В процесі засвоєння кальцію потрібен вітамін D.

Щоб отримати норму вітаміну D, який утворюється під впливом ультрафіолетових променів на шкіру, малюка треба тримати щодня 15 хвилин на сонці, та ще й повністю роздягненим.

Навряд чи під силу впоратися з усіма цими завданнями батькам. А дітям?

Вітамінно-мінеральний комплекс FitLine Junior, ексклюзивно розроблений вченими всесвітньо відомої німецької компанії PM-International – це повний набір вітамінів і мінералів для дітей. Він допомагає збалансувати і поліпшити якість харчування, сприяє правильному розвитку органів і систем, підвищує захисні функції імунітету. Це міцний фундамент здоров’я на все життя.

До складу вітамінного коктейлю Джуніор входять життєво важливі вітаміни групи В, С, Е, D, бета-каротин, натуральний провітамін А, мінерали (кальцій і магній з молочного мінерального концентрату і вітамін Д3, а також фосфор, цинк, мідь, селен та ін .).

Джуніор – це ще й унікальна суміш овочів, фруктів, трав і спецій для оптимального харчування.

У комплекс входить важлива пребіотична речовина інулін для швидкої нормалізації мікрофлори кишечника та повноцінного засвоєння кальцію і магнію.

Всі життєво важливі поживні речовини, які містяться в Фітлайн Джуніор від PM, швидше і майже в повному обсязі засвоюються дитячим організмом завдяки запатентованій технології NTC®.

Кому потрібен FITLINE POWERCOCTAIL JUNIOR?

Всім дітям! Адже кожна дитина щодня потребує повного комплексу корисних речовин.

Особливо ті дітки, що часто хворіють, ослаблені, бо їм потрібно зміцнювати імунну систему – Джуніор з цим впорається на відмінно.

Додаткового вітамінного харчування потребують діти з підвищеними фізичними навантаженнями (заняття спортом, танцями, гімнастикою тощо).

Джуніор показаний дітям з алергіями, діатезом, нейродермітом. З неврівноваженою психікою (з розсіяною увагою, слабкою пам’яттю).

Якщо у дитини поганий апетит, є проблеми зі шлунково-кишковим трактом.

PowerCoctail Junior рекомендується вагітним і годуючим жінкам, літнім і ослабленим людям.

Джуніор – хороший захист в період осінніх хвороб, в часи коронавірусної пандемії. Адже запорука здоров’я – міцний імунітет!

Поділитися цією публікацією

Comment (1)

  • Юля, Киев Reply

    Всю беременность пила, и сейчас, при ГВ.
    В коктейль добавляю омегу

    Thursday September 9th, 2021 at 09:21

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Ви щойно додали цей товар у корзину: