Спека і дитина або тонкі підгузки на літо …

Спека і дитина або тонкі підгузки на літо …

Які підгузки вибрати на літо?

Педіатри стверджують, що для немовляти найкомфортніша температура 18-20 ℃. Так що при +22 ℃ здорова дитина вже точно не замерзне, а ось перегрітися вона, виявляється, може. Фахівці попереджають, що для малюка набагато небезпечніше якраз перегрів, ніж переохолодження.

Справа в тому, що обмін речовин у новонародженого протікає дуже інтенсивно, при цьому виробляється велика кількість тепла, від якого дитині потрібно позбавлятися. Для цього у маленького є два шляхи: через шкіру і більш досконалим способом через легені. Як це відбувається? У легені надходить прохолодне повітря, нагрівається там до 36 градусів і виходить назад. При цьому забирає з собою зайве тепло. Звичайно, це якщо температура повітря не вище 23 ℃. А як же влітку, коли на вулиці спека, градусів так під 30-ть? Звичайно, в кімнаті у дитини можна підтримувати потрібний температурний режим, але ж прогулянок на свіжому повітрі ніхто не відміняв.

Якщо термометр показує 23 ℃ і вище, маляті доводиться дуже важко і сподіватися залишається тільки на природний теплообмін шкіра-повітря.

Як же вберегти дитину від перегріву спекотним літом?

Основні рекомендації: не гуляти під палючим сонцем, одягати менше одягу – практично звести його до мінімуму, давати більше рідини, тобто чистої води, особливо якщо дитинка на штучному харчуванні.

Що робити з підгузком? Слід знати, що всередині підгузка, який одягнений на дитину, температура на градус-два вище, ніж в повітрі. Про це нам говорять фахівці. Так що, якщо є можливість, щоб якийсь час малюк побув голяка – для нього це дуже добре.

Внаслідок терморегуляції, дитячі лікарі також просять батьків зняти підгузок з дитини, якщо у нього підвищена (понад 38 ℃) температура тіла.

Підгузки – це унікальний барометр, який дозволяє з упевненістю відповісти на питання: перегріта дитина чи ні. Якщо шкіра під підгузком червона, подразнена, з пітницями – відповідь однозначна: малюкові жарко.

Як каже доктор Комаровський, дитині підгузок не потрібен, підгузок потрібен мамі і татові. Але як не нашкодити здоров’ю маленької людини? Які підгузки одягати своїй крихітці, особливо в спеку? Уявіть, такий засіб догляду за малюком, як підгузок, прикриває майже 30% маленького тільця. Саме тому потрібно вибирати «дихаючі» підгузки. Вони мають бути виготовлені з природних екологічно чистих матеріалів, які не здавлюють та не сковують рухів. Ідеальні в цьому плані японські Moony. Вони повністю натуральні, м’які, нагадують ніжну бавовняну білизну. Найголовніше, ці підгузки «дихають» – в них пропускають повітря навіть липучки. Внутрішній шар у Moony за лічені секунди поглинає вологу і залишається сухим, як і попа немовляти. Moony захищають дитячу шкіру від алергії, не допускають пітниць, попрілостей, подразнень, почервонінь.

Отже, наш вибір – японські підгузки Moony!

Поділитися цією публікацією


Ви щойно додали цей товар у корзину: